Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 21 września 2023 roku, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Szkoły Celne w Ełku
W czasie kiedy przyroda rozkwita, kwitnie zieleń i lęgną się ptaki - w kinie ECK mnożą się bilety. Trwa akcja promocyjna Ełckiego Centrum Kultury "w ECK 1+1=3". Ma ona na celu zachęcenie wszystkich mieszkańców Ełku do częstszego odwiedzania kina.

Każdy, kto obejrzy w maju i czerwcu dwa różne filmy w kinie ECK otrzyma GRATIS bilet na trzeci tytuł. Wystarczy zgłosić się z dwoma biletami do kasy ECK i wymienić je na darmową wejściówkę.

Promocja trwa do 30 czerwca 2012 roku.Regulamin

1. Akcja promocyjna "w ECK 1+1=3" dotyczy kina Ełckiego Centrum Kultury i obowiązuje od 11 maja do 30 czerwca 2012 roku.

2. Zasady promocji: każda osoba, która przyniesie dwa bilety kupione w okresie promocji w kinie ECK na dwa różne filmy, będzie mogła wymienić je na darmowy bilet na trzeci tytuł. Promocja nie dotyczy seansów w ramach "Tanich poniedziałków" oraz "Kina rodzinnego". Darmowy bilet otrzymać można w kasie ECK, która otwarta jest godzinę przed każdym seansem filmowym.

3. Darmowy bilet wykorzystać można jedynie w okresie obowiązywania promocji. Termin i godzinę seansu, którego dotyczyć ma bilet, ustalić należy w kasie ECK.

iS (ECK)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego