Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Uwaga kierowcy! 2 listopada zamknięta została ulica Kościuszki w Ełku. Ze zmianami muszą się również liczyć pasażerowie autobusów MZK Ełk.

Przyczyną jest uszkodzenie kanału sanitarnego znajdującego się na głębokości około 3 metrów pod powierzchnią ulicy Kościuszki. Nastąpiło osunięcie się ziemi. Chodzi o odcinek długości 30 metrów od skrzyżowania z ulicą Orzeszkowej w kierunku Dąbrowskiego. W trosce o bezpieczeństwo kierowców musieliśmy zamknąć ruch na tym odcinku ulicy - poinformował Andrzej Semeńczuk naczelnik Wydziału Mienia Komunalnego ełckiego ratusza.

Ulica Kościuszki jest nieprzejezdna w okolicy skrzyżowania z ulicą Orzeszkowej. Wyjazd z ulicy Orzeszkowej w ulicę Kościuszki możliwy jest jedynie w kierunku ul. Wojska Polskiego, obowiązuje nakaz skrętu w prawo. Z ulicy Kościuszki nie wjedziemy w ulicę Orzeszkowej, ruch możliwy jest jedynie do ulicy Stary Rynek.

Ze zmianami muszą się również liczyć pasażerowie autobusów ełckiego Zakładu Komunikacji Miejskiej. Autobus linii nr 16 będzie kursował ulicą Armii Krajowej, a nie Kościuszki, jak dotychczas - poinformował Rafał Galicki rzecznik prasowy MZK Ełk.

Firma prowadząca prace deklaruje, że naprawi drogę do przyszłego piątku. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.

iS (Radio5)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego