Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku

Murray Schisgal
„SIĘ KOCHAMY”

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński.


16 listopada 2012 r. (piątek)
godz. 19:30
sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury


bilet: 80 zł
do nabycia w kasie ECK, tel. 87 621 71 56
oraz sekretariacie ECK, tel. 87 621 80 00


Spektakl "Się kochamy" to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!


Powiększ zdjęcie
Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

KONKURS - można wygrać bezpłatne zaproszenia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do dnia 14.11.2012r. (do godz. 12.00) wyśłać e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz z odpowiedzią na pytanie: Spektakl "Się kochamy" to opowieść o ... ?
Zapraszamy do udziału w konkursie.

E-mail należy wysłać na adres: biuro@infoserwis.elk.pl - w temacie wpisać: SIĘ KOCHAMY - konkurs

Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy DWA podwójne zaproszenia. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania - poinformowani zostaną drogą e-mail.

iS
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego