Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 21 września 2023 roku, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Szkoły Celne w Ełku
5 grudnia 2012 r. (środa)
godz. 20.00

ŻUBROFFKA - Opolskie Lamy
sala kinowa Ełckiego Centrum Kultury
wstęp wolny


Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest imprezą otwartą i bez granic, szanującą odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej ziemi, miejscem spotkań twórców otwartych na ŚWIAT, LUDZI, posiadających poczucie HUMORU oraz ceniących NATURĘ i jej wytwory. Festiwal stara się być platformą wymiany nowoczesnych idei i myśli, która umożliwia kreatywne spotkania twórców z Wschodu i Zachodu.

Przez 6 lat nasz Festiwal mocno ewoluował - z małej kameralnej imprezy w klubie FAMA do największej w północno-wschodniej Polsce imprezy filmowej - konkursy OKNO NA WSCHÓD oraz CAŁY TEN ŚWIAT prezentują najciekawsze filmy krótkometrażowe powstałe poza Polską. Dodatkowo, całkowity ogląd na krótkometrażowe kino zapewniają konkursy skierowane do twórców z Polski: AMATORZY, STUDENCI i NIEZALEŻNI.

Pokaz filmów z festiwalu Opolskie Lamy
Festiwal Filmowy Opolskie Lamy to jedna z największych imprez filmowych na Opolszczyźnie, gromadząca od lat na swoich pokazach wielbicieli polskiej i światowej kinematografii. Widzowie mogą liczyć nie tylko na ciekawe projekcje filmowe (m.in. pokazy przedpremierowe i klasyki kina), ale także na spotkania z gośćmi festiwalu: aktorami, reżyserami, młodymi twórcami, znawcami i miłośnikami kina. Co roku, ważnym elementem festiwalu jest Konkurs Główny, podczas którego jury przyznaje nagrody w kategorii Filmów Amatorskich oraz Etiud - studentów i absolwentów szkół filmowych.

W programie pokazu:
Portret z pamięci, reż. Marcin Bortkiewicz, 25'
Getto gospel, reż. Jakub Radej, 26'
Szczęściarze, reż Tomasz Wolski, 27'
Kredens, reż. Jacob Dammas, 26'
Próba mikrofonu, reż. Tomasz Jurkiewicz, 15'

iS (ECK)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego