Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Zaczęło się na nocnej kontroli drogowej, a skończyło na odzyskaniu skradzionych przedmiotów. Policjanci podczas sprawdzania auta, którym podróżowali 32-latek i 29-latek, znaleźli cztery szpule przewodów elektrycznych pochodzące z kradzieży.

Policjanci dokonali kontroli drogowej samochodu osobowego marki Mazda, którym podróżowali 32-latek i 29-latek. Funkcjonariusze sprawdzili auto i w jego bagażniku znaleźli cztery duże szpule przewodów elektrycznych.

Mężczyźni cały czas zmieniali wersję o pochodzeniu przewożonych przedmiotów. Zostali więc zatrzymani w policyjnym areszcie, a już na drugi dzień funkcjonariusze ustalili właściciela przewodów. Okazało się, że zostały one skradzione z pomieszczenia gospodarczego na działce budowlanej, a sprawcami kradzieży z włamaniem byli właśnie 32-latek i jego o trzy lata młodszy kompan.

Wartość start oszacowano na 300 złotych. Skradzione rzeczy wróciły już do właściciela. Mężczyźni odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Kodeks Karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego