Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku
Dnia 12 grudnia 2012r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku odbyła się Gala podsumuwująca działania związane z programem "Działaj Lokalnie VII".


Powiększ zdjęcie
Podczas imprezy został objaśniony cel programu DL. Następnie zostały ukazane projekty, które były realizowane w tym roku, przez poszczególne Stowarzyszenia z Ełku i okolic. W trakcie imprezy został rozstrzygnięty konkurs "Opowiedz", który miał na celu przedstawienie dokonań Stowarzyszeń, na rzecz dobra wspólnego w swoich miejscowościach. Jak się okazało, dużo emocji wywołały zaprezentowane prace konkursowe: prezentacje mulitimedialne, filmy, fotoreportaże filmowe.

Przedstawiciel Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych "STOPA" zachęcał również do przekazania 1% swojego podatku na ełckie organizacje pozarządowe, które mają status organizacji pożytku publicznego.

W uroczystości wzięli udział: Zastępca Prezydenta Miasta Ełku - Artur Urbański, Starosta Ełcki - Krzysztof Piłat, koordynatorka programu "Działaj Lokalnie" z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Iwona Olkowicz i wiele innych osób.

Organizatorem Gali Działaj Lokalnie VII było Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA".

Teresa Łochowska
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA"Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego