Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Powiększ zdjęcie
Kolejnych 5 medali przywieźli do Ełku kickboxerzy z Makarewicz Team Fight Club. Tym razem zdobyli je w Suszu. W sobotę 15 grudnia odbył się tam Puchar Polski w Karate Uniwersalnym i UFR.

W zawodach uczestniczyło ok. 100 zawodników, a walki toczyły się równolegle na dwóch matach. Makarewicz Team Fight Club reprezentowało czterech kickboxerów i kickboxerka. Z zawodów ełczanie wrócili z 5 medalami.

Zawody w Suszu były ostatnim z tegorocznych turniejów, w jakich wzięliśmy udział - mówi Łukasz Makarewicz, trener. Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników i wyników, jakie osiągnęli. Było to bardzo dobrym podsumowaniem ich tegorocznej pracy.

Suski dorobek ełckich kickboxerów z Makarewicz Team Fight Club to jeden złoty krążek, jeden srebrny i trzy brązowe. Wszystkie krążki podopieczni Łukasza Makarewicza zdobyli walcząc w formule UFR.

W kategorii senior -84 kg niepokonanym okazał się Adam Nienałtowski. Srebrny medal to trofeum, jakie w kategorii senior -78 kg zdobył Adam Krocz. W tej samej kategorii brąz wywalczył Damian Sienkiewicz. Kolejne brązowe medale przywieźli: Emilia Matys w kategorii seniorki -64 kg i Hubert Smoliński - junior -60 kg.

Formuła UFR to trzy rundy walki, z których pierwsza polega na zadawaniu ciosów rękoma. W drugiej rundzie dochodzą kopnięcia od pasa w górę, natomiast w trzeciej - kopnięcia niskie, tzw. low-kick.

Makarewicz Team Fight Club Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego