Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku
Przyczyną większości świątecznych interwencji ełckich policjantów był alkohol. Policjanci odnotowali 45 awantur domowych, 65 razy interweniowali w miejscach publicznych. Spokojnie było za to na drogach.

Alkohol spożywany w nadmiernych ilościach był przyczyną większości świątecznych zdarzeń odnotowanych przez ełckich policjantów. Od Wigilii do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia funkcjonariusze interweniowali aż 65 razy w miejscach publicznych oraz 45 razy wyjeżdżali do awantur domowych. W związku z tymi zdarzeniami 18 osób trafiło do policyjnej izby wytrzeźwień, a 8 do policyjnego aresztu.

Od piątku 21 grudnia ełccy policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą "Bezpieczny Weekend - Grudzień 2012". Funkcjonariusze ruchu drogowego byli obecni na ulicach i trasach całego powiatu. Kontrolowali głównie stan technicznych pojazdów i sprawdzali trzeźwość kierujących. Policjanci skontrolowali łącznie 215 pojazdów i nałożyli 57 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dwóch kierowców zostało zatrzymanych za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym.

iS (KPP Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego