Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 4 lipca 2020 roku, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
Szkoły Celne w Ełku
Zatrzymany podczas kradzieży w jednym z ełckich marketów nastolatek miał w kieszeni nie tylko kradziony batonik, interweniujący policjanci znaleźli także narkotyki.

Ełccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów na terenie miasta. Ochroniarz zgłosił, że zatrzymał młodego mężczyznę na kradzieży batonika. W trakcie dokonywania kontroli osobistej 19-letniego Cezarego B. funkcjonariusze znaleźli w jego kieszeni foliową torebkę, a w niej marihuanę.

Nastolatek za kradzież dostał mandat karny w kwocie 500 złotych, a następnie został przewieziony do komendy policji w Ełku.

Podczas dalszych czynności mundurowi ustalili od kogo 19-latek kupił narkotyki. Okazało się, że młodzieniec kupił je od kolegi. Policjanci ustalili jego dane i adres, po czym odwiedzili handlarza. W trakcie przeszukania mieszkania 22-latniego Rafała Z. z Ełku okazało się, że ma on w domu spory zapas marihuany. Policjanci zabezpieczyli w sumie około 50 gramów narkotyku.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania zabronionych substancji odurzających. Ponadto Rafał. Z. odpowie za handel narkotykami. Prokurator zastosował wobec niego również środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

iS (KPP Ełk)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego