Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 12 lipca 2020 roku, imieniny: Brunona, Jana, Wery
Szkoły Celne w Ełku
W dniu 19 stycznia 2013 roku w Dąbrowie Białostockiej odbył się pierwszy mecz II rundy III ligi piłki ręcznej mężczyzn, w którym zawodnicy Ełckiego Klubu Sportowego "Szczypiorniak" zmierzyli się z liderem III ligi KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.


Powiększ zdjęcie
Mecz na początku układał się dla ełczan bardzo dobrze (dobre interwencje bramkarza), prowadziliśmy 2 bramkami. Gospodarze jednak zdołali wyrównać i mecz toczył się bramka za bramkę. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze odskoczyli o 2 bramki, chociaż w trakcie gry prowadzili nawet pięcioma.

W drugiej połowie do meczu włączyli się także sędziowie, którzy swoimi decyzjami wprowadzili w obu drużynach nerwową atmosferę. Niewykorzystane rzuty na bramkę gospodarzy, a było ich ponad 30, zemściły się i mecz przegraliśmy 25:23. Taki wynik zawdzięczany dobrej grze naszego bramkarza Tomasza Stankiewicza.

Mamy nadzieję, że zawodnicy wyciągną lekcję z tego meczu i do następnego starcia z MOKS Białystok wyjdą bardziej skupieni. To już 2 lutego w hali sportowej przy ul. Kolbego w Ełku.

W rankingu najlepszych strzelców III ligi dwie pierwsze pozycje zajmują zawodnicy EKS "Szczypiorniak". Lider strzelców - Artur Bućko (40 bramek), wicelider Tomasz Szyszkowski (32 bramki).


Skład Ełckiego Klubu Sportowego "Szczypiorniak":
- bramkarze: Tomasz Stankiewicz, Paweł Święcicki, Emil Myszczyński, Tomasz Mączyński.
- rozgrywający: Artur Bućko, Przemysław Misztal, Krystian Górski, Tomasz Szyszkowski.
- skrzydłowi: Artur Zapolski, Jakub Karczewski, Szymon Strużyna, Krzysztof Rzeźnicki, Kamil Jabłoński.
- obrotowi: Sebastian Myszczyński, Damian Bekulard, Łukasz Pawlukowski.


Ełcki Klub Sportowy "Szczypiorniak"

Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego