Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 12 lipca 2020 roku, imieniny: Brunona, Jana, Wery
Szkoły Celne w Ełku
Mateusz Zawadzki zawodnik klubu MMA TEAM EŁK podpisał kontrakt na cztery walki z Federacją KSW. Jest szansa, że pierwszą walkę ełczanina zobaczymy już w czerwcu.

28 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli klubu MMA TEAM EŁK. Celem było oficjalne przekazanie informacji dotyczących podpisania przez zawodnika ełckiego klubu kontraktu z federacją KSW (Konfrontacja Sztuk Walki).

W zeszłym tygodniu właściciele Federacji KSW podpisali kontrakt z ełczaninem Mateuszem Zawadzkim. Kontrakt opiewa na 4 walki dla federacji. Jest szansa, że Mateusza w KSW zobaczymy już w czerwcu.

Wcześniej (w kwietniu) Mateusz wystąpi jeszcze w Ełku w "pożegnalnej" walce podczas Mazurskiej Gali Sportów Walki.

Mateusz Zawadzki trenuje sztuki walki od piątego roku życia. Zaczynał od karate kyokushin, trenował też kickboxing i judo. Ostatecznie poświęcił się formule MMA (czyli tzw. mieszanym sztukom walki).

Ełczanin jest obecnie jednym z wyróżniających się zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce. Zawadzki stoczył do tej pory 10 walk zawodowych. Z tego 8 wygrał, 1 zremisował i 1 przegrał.

iS (UM Ełk / konfrontacja.com)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego