Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku
W minioną sobotę (02 marca 2013r.) w Siemiatyczach ełczanie rozegrali przedostatnie spotkanie II-ej rundy. Przeciwnikiem była drużyna TS MOSiR Siemiatycze.

Poprzednie starcie obu drużyn, które odbyło się w Ełku, zakończyło się pięciobramkowym triumfem ełczan (28:23). Chociaż tym razem różnica bramek była taka sama, to jednak na niekorzyść ełckich szczypiornistów. Dla drużyny z Siemiatycz był to ostatni mecz tej rundy.

Pierwsza połowa zaczęła się od zdobycia dwubramkowej przewagi gospodarzy, jednak ełczanom udało się wyrównać. Gospodarze grali bardzo walecznie, na pograniczu wykluczenia, z brakiem reakcji sędziów - spowodowało to dużą nerwowość wśród zawodników ełckiego szczypiorniaka. Pierwszą połowę udało się jednak zremisować 13:13. Taktyka drużyny z Siemiatycz opierała się głownie na zmęczeniu przeciwnika, nie pozwoleniu na odpoczynek rywalowi w obronie, ciągłych indywidualnych atakach w strefę, szybkości zawodników i dobrej grze w obronie - wszystko to złożyło się na odniesione zwycięstwo gospodarzy. Ostatnią bramkę w meczu zdobył Jakub Karczewski z rzutu karnego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 20:25 dla TS MOSiR Siemiatycze.

Ełcki Klub Sportowy "Szczypiorniak" nadal zajmuje II-ie miejsce w tabeli z 8 punktami. Drużyna TS MOSiR Siemiatycze jest na III-im miejscu z 6 punktami.

Ostatnie spotkanie ełckich szczypiornistów w II-ej rundzie odbędzie się 10 marca o godz. 15-tej w hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. św. M.M Kolbe w Ełku, liczymy na liczne wsparcie naszych kibiców.

Skład Ełckiego Klubu Sportowego "Szczypiorniak":
- bramkarze: Tomasz Stankiewicz, Paweł Święcicki, Tomasz Mączyński.
- rozgrywający: Artur Bućko, Przemysław Misztal, Krystian Górski, Mariusz Froń.
- skrzydłowi: Artur Zapolski, Jakub Karczewski, Kamil Jabłoński.
- obrotowi: Damian Bekulard, Łukasz Pawlukowski.


Paweł Święcicki
Ełcki Klub Sportowy "Szczypiorniak"

Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego