Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 27 maja 2020 roku, imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Szkoły Celne w Ełku
Za posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy i ich sprzedaż osobom nieletnim odpowie 28-latka z Ełku. Kobieta prowadziła bardzo dogodną formę sprzedaży, papierosy można było kupić na sztuki.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez policjantów 28-letnia ełczanka miała przechowywać w mieszkaniu papierosy i sprzedawać je osobom nieletnim. Do drzwi jej mieszkania policjanci zapukali w miniony piątek.

W trakcie przeszukiwania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli około 80 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i 7 sztuk amunicji.

W czasie kiedy policjanci prowadzili przeszukanie do mieszkania zapukały cztery młode osoby. Jedna dziewczyna w wieku 14 lat i trzech chłopców w wieku 14 i 16 lat. Okazało się, że przyszli kupić papierosy. Kobieta prowadziła bardzo dogodną dla nieletnich formę sprzedaży tytoniu. Papierosy można było kupić w paczkach, ale także na sztuki.

28-latka odpowie za posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy, sprzedaż tytoniu nieletnim oraz posiadanie amunicji. Nastolatkami zajmie się Sąd Rodzinnych i Nieletnich.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego