Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku
Nastolatka zgłosiła kradzież telefonu komórkowego. Do zdarzenia miało dojść w jednym z ełckich marketów. Telefon odnalazł się po kilku dniach w lodówce z mrożonkami.

17-letnia mieszkanka okolic Węgorzewa robiła zakupy w jednym z ełckich sklepów. Telefon znajdował się w kieszeni jej kurtki. W pewnym momencie dziewczyna zauważyła jego zniknięcie. Od razu poinformowała ochronę marketu, jednak na nagraniach monitoringu nie było widać, co stało się z telefonem. 17-latka zawiadomiła policję.

W Komendzie Powiatowej Policji w Ełku złożyła zawiadomienie, że ktoś przywłaszczył sobie jej telefon komórkowy. Funkcjonariuszom opowiedziała, że przed wejściem do sklepu schowała telefon do kieszeni w kurtce. Robiąc zakupy zorientowała się, że jej komórka zniknęła. Funkcjonariusze spisali protokół i zarejestrowali telefon 17-latki w systemach policji.

Telefon niespodziewanie się odnalazł. Wczoraj oficer dyżurny ełckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od ochroniarza z marketu, w którym w miniony piątek dziewczyna robiła zakupy. Okazało się, że telefon leżał w lodówce z mrożonkami. Po sprawdzeniu telefonu okazało się, że to telefon 17-latki, która zgłaszała jego zaginięcie kilka dni wcześniej.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego