Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku
Cyrk Kaskada w Ełku

zapraszamy
20 marca 2013r. (środa)
godz. 17:00

ul. Targowa
Targowisko Miejskie

NAMIOT OGRZEWANY
CYRK KASKADA zapewnia wiele niezapomnianych wrażeń!


UWAGA !
Z przyczyn technicznych, związanych ze złymi warunkami atmosferycznymi Dyrekcja Cyrku Kaskada odwołuje spektakl w dniu 20 marca. Jednocześnie informujemy, że odbędzie się on w innym terminie - w miesiącu kwietniu.

Zwycięzcy konkursu otrzymają wejściówki na spektakl w nowym terminie, o czym poinformujemy w sposób podany niżej.Nowy program Cyrku Kaskada został przygotowany z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. W programie 2013 możemy podziwiać żonglującą kołami hula hoop Natalię. Zobaczymy też pokaz tresury koni, gołębi oraz taniec z wężami. Duet Ando zaprezentuje Transformację oraz Iluzję z Lwem. Ważący ponad dwieście kilogramów lew o imieniu Lord jest główną atrakcją cyrku. Podczas programu bawić będzie was oczywiście clown TUPTUŚ.

KONKURS - można wygrać bezpłatne wejściówki.

Do wygrania 5 bezpłatnych dwuosobowych wejściówek.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: z jakiego kraju pochodzi Cyrk Kaskada?

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przesyłać na adres: biuro@infoserwis.elk.pl. - w temacie wpisać: Cyrk Kaskada - konkurs.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 19.03.2013r. (do godz. 12.00). Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania - o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego