Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku zaprasza do udziału w II FORUM MENEDŻERÓW nt. "Bariery i zagrożenia przedsiębiorczości w regionie Północno-Wschodniej Polski".

II Forum Menedżerów odbędzie się w siedzibie Wydziału Zarządzania Filii w Ełku, przy ul. Grunwaldzkiej 1 - w dniu 26 marca 2013 r. (wtorek) w godz. 16.00-20.00.

Inicjatywa jest skierowana do lokalnych przedsiębiorców i menedżerów zainteresowanych przyspieszonym rozwojem społeczno-gospodarczym regionu Północno - Wschodniej Polski. Uczestnictwo w forum jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych problematyką przedsiebiorczości.

Uzasadnienie tematu
Forum to łaciński odpowiednik słowa rynek. Forum Menedżerów Wydziału Zarządzania Filii w Ełku to szczególny rynek wymiany informacji pomiędzy wszystkimi liderami zbiorowej aktywności na rzecz realizacji strategii rozwoju Regionu Północno-Wschodniej Polski. W realizacji tej strategii kluczowe znaczenie ma przedsiębiorczość.

II Forum Menedżerów Wydziału Zarządzania Filii w Ełku powinno być pierwszym istotnym krokiem w zintegrowanych działaniach teoretycznych i praktycznych dotyczących przedsiębiorczości na Mazurach i Suwalszczyźnie. W strategii rozwoju Wydziału Zarządzania będzie to kluczowy temat tegorocznych badań naukowych i jeden z ważniejszych przedmiotów akademickiej edukacji. Ponadto będzie to główna płaszczyzna wymiany informacji pomiędzy przedstawicielami Wydziału a menadżerami - decydentami regionalnych i lokalnych jednostek gospodarki i ich otoczenia.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Forum Menedżerów do dnia 23 marca 2013 r. pod numerem telefonu 87 621 80 90 lub na adres e-mail: ewa.wasilewska@wsfiz.edu.pl

WSFiZ Ełk
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego