Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 26 maja 2020 roku, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Szkoły Celne w Ełku
Pijany mężczyzna wybił szybę w drzwiach autobusu komunikacji miejskiej. 32-latek miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20. Do dyżurnego ełckiej komendy policji zadzwonił kierowca autobusu miejskiego zakładu komunikacji. Poinformował, że zatrzymał mężczyznę, który kopiąc w drzwi pojazdu wybił w nich szybę.

Na miejscu policjanci ustalili, że 32-latek podróżował autobusem. Kiedy kierowca zakończył trasę zauważył, że nie wysiadł z niego jeszcze jeden pasażer więc poprosił go, by ten opuścił pojazd. Mężczyzna początkowo protestował, ale w końcu wysiadł. Zaraz po tym jak wyszedł odwrócił się i kopnął w drzwi autobusu. Gdy zorientował się, że uszkodził szybę, rzucił się do ucieczki. Kierowca okazał się jednak szybszy - złapał wandala i wezwał policję.

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości alkomat wskazał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego