Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 27 maja 2020 roku, imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Szkoły Celne w Ełku
Kończysz gimnazjum i nie wiesz jeszcze, którą szkołę wybrać? W podjęciu tak ważnej i trudnej decyzji pomogą Targi Edukacyjne oraz Dni Otwarte w ełckich szkołach ponadgimnazjalnych.

Elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych ruszy 2 kwietnia. Po zalogowaniu w specjalnym serwisie uczniowie będą mogli wybrać szkołę, w której chcą kontynuować naukę. Tym, którzy nie są jeszcze pewni, którą placówkę wybrać, pomóc mają Targi Edukacyjne.

Targi Edukacyjne odbędą się w sobotę 6 kwietnia w godz. 9 - 13 w Zespole Szkół Mechaniczno - Elektrycznych przy ul. Armii Krajowej 1 w Ełku.
Będą tam wszystkie ełckie szkoły ponadgimnazjalne oraz placówki oświatowe, informuje Mariola Raczyńska, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Ełku. W jednym miejscu szkoły zaprezentują swoją ofertę edukacyjną i cały wachlarz zajęć pozalekcyjnych.

Od 8 do 12 kwietnia trzecioklasiści odbędą w szkołach wizyty studyjne. Ich podsumowaniem będą Dni Otwarte w ełckich szkołach ponadgimnazjalnych, które zaplanowano na sobotę 13 kwietnia. Będzie to okazja do zapoznania się z bazą dydaktyczną placówek, rozmowy z nauczycielami i uczniami. Szkoły można zwiedzać od godz. 8.

Szczegółowych informacji udzielają: Mariola Raczyńska, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Ełku, tel. 87 621 83 25 oraz Dorota Znosko, inspektor Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Ełku, tel. 87 621 83 49.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego