Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 26 września 2020 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Organizator IV Mazurskiego Moto Show zaprasza na niezwykłą imprezę motoryzacyjną, która 11 sierpnia, po raz czwarty odbędzie się na ełckiej obwodnicy.

Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć pokazowe przejazdy samochodów i motocykli. W trakcie imprezy odbędą się eliminacje ogólnopolskich wyścigów samochodów na ¼ mili oraz pokazy stuntu motocyklowego w wykonaniu Rafała Pasierbka - mistrza świata w tej dziedzinie, znanego jako "Stunter 13". Na tegorocznej edycji pojawi się również gwiazda polskiej motoryzacji - swój udział potwierdził Krzysztof Hołowczyc, który zaprezentuje swoje umiejętności na torze wyścigowym.

Dodatkowymi atrakcjami uświetniającymi wydarzenie będą: pokazy driftu, przejazdy samochodu wyścigowego Radical, zlot samochodów zabytkowych oraz liczne premiery i pokazy. Ponadto swoje produkty zaprezentuje ponad 50 wystawców z branży motoryzacyjnej i nie tylko.

Dla najmłodszych imprezowiczów przygotowano m.in. strefę rozrywki z dmuchanymi skoczniami, karuzelami i zabawami zręcznościowymi. Starszym widzom adrenalinę zapewne podniosą skoki na bungee z wysokości 50 m, loty widokowe helikopterem nad mazurskimi jeziorami oraz pokazy militarne. Jednych i drugich z pewnością zainteresuje ekspozycja wykonanych w skali 1:1 samochodów, takich jak Batmobil, którym poruszał się filmowy bohater Batman, czy słynna wyścigówka Zygzak McQueen z filmu animowanego "Auta".

Dodatkowo w tej edycji, po raz pierwszy na ełckiej obwodnicy - zamkniętej na czas pokazów przez władze miasta - ścigać się będą specjalnie przygotowane samochody ciężarowe, motocykle oraz samochody osobowe. To bez wątpienia jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w kraju.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta Ełku oraz objęte patronatem Prezydenta Miasta Ełku.

iS
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego