Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 24 września 2020 roku, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Szkoły Celne w Ełku
Jeśli jesteś młodym człowiekiem do 25 roku życia, a także masz chęć działania i inwestowania w swoją przyszłość ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Dnia 14 sierpnia 2013 roku o godz. 10.00 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP rozpoczyna cykl bezpłatnych zajęć warsztatowych "Vademecum kariery" skierowanych do młodzieży.
Celem zajęć jest wyposażenie młodego człowieka w wiedzę i umiejętności niezbędne do poruszania się po rynku pracy. W ramach tematyki zajęć poruszone zostaną zagadnienia tj.: odkrywanie swoich możliwości, predyspozycji zawodowych i zainteresowań, aktywne metody poszukiwania pracy, pisanie dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Zostaną również poruszone tematy przedsiębiorczości i kreatywności. Doradca zawodowy wskaże młodzieży, jak budować swój plan działania, jak zaplanować cele i jak je realizować.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnego poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy. Ponadto otrzyma bezpłatne materiały szkoleniowe, poczęstunek, a także zwrot kosztów dojazdu. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenie o ich ukończeniu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wyżej wymienionych warsztatach.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku, ul. Mickiewicza 15 (pok. nr 5), tel./fax. 87 610 12 50 powstało przy współpracy z lokalnymi władzami Ełku w ramach projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Beata Różańska
Doradca zawodowy MCK

Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego