Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 26 września 2020 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Amfetaminę, haszysz i portfel sąsiada znaleźli w mieszkaniu 24-letniego ełczanina miejscowi policjanci. Adrian K. trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego pojechali do mieszkania 24-letniego ełczanina. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie zabronionych substancji odurzających. Drzwi mieszkania w centrum miasta otworzyła policjantom dziewczyna Adriana K. młody mężczyzna w tym czasie spał. Kryminalni obudzili go i przedstawili powód wizyty. Podejrzenia o tym, że 24-latek posiada narkotyki potwierdziły się. W mieszkaniu zabezpieczonych zostało 5 gram amfetaminy i 50 gram haszyszu.

W trakcie przeszukiwania lokalu policjanci znaleźli też portfel z dokumentami należącymi do innego mężczyzny. Okazało się, że dokumenty należą do sąsiada Adriana K. Kiedy policjanci poszli pod adres, który widniał w dowodzie osobistym dowiedzieli się, że właściciel portfela zna Adriana K. Był bardzo zdziwiony gdy dowiedział się, że jego rzeczy były w mieszkaniu 24-latka. Mężczyzna oświadczył, że kolegował się i spotykał z Adrianem K. 24-latek tłumaczył, że portfel sąsiada jakiś czas temu znalazł na chodniku i nie oddał mu go żeby nie zostać posądzonym o kradzież.

Mężczyzna trafił do ełckiej komendy policji. Za ukrywanie dokumentów grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego