Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 24 września 2020 roku, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Szkoły Celne w Ełku
Zwykła interwencja w centrum Ełku zakończyła się pościgiem. Policjanci zatrzymali do kontroli 24-latka, który przewoził pasażera bez kasku ochronnego. Pasażer zaczął uciekać.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci z ełckiej patrolówki podjęli interwencję w centrum miasta. Zatrzymali do kontroli motorowerzystę, który przewoził pasażera bez kasku ochronnego. Interwencja przebiegała spokojnie do czasu kiedy pasażer bez powodu zaczął uciekać.

Rozpoczął się pościg za mężczyzną. Pasażer motoroweru biegł między samochodami, nagle wskoczył i przebiegł po masce Volvo. W aucie w tym czasie siedział właściciel i jego żona. Kiedy wysiadł był zdziwiony sytuacją. Zobaczył wgniecenia na masce samochodu i uciekającego młodego mężczyznę.

Funkcjonariusze po chwili zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim 26 latek z Ełku, który nie umiał wytłumaczyć dlaczego uciekał.

Kierowca motoroweru został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych, a pasażer trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego