Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 26 września 2020 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
33-latek z Ełku wyrzucił z balkonu swojego psa. Suczka Aira upadła z wysokości drugiego piętra. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabicia psa.

W piątek kilka minut przed północą oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że przy bloku leży pies, który chwilę wcześniej mógł zostać wyrzucony przez balkon. Na miejscu policjanci potwierdzili, że nieżywa suczka leży przed blokiem.

Osoba, która poinformowała policję powiedziała, że słyszała głośny skowyt czworonoga, a po krótkiej chwili odgłos uderzenia o ziemię. Kiedy wyjrzała przez swój balkon zauważyła leżącego na trawie psa. Przesłuchani świadkowie nie mieli wątpliwości, że właścicielem suczki był 33-letni Paweł M. mieszkaniec tego bloku. Wiedzieli też, że wabiła się Aira.

Przeprowadzona sekcja martwego zwierzęcia wykazała, że Aira zdechła w wyniku upadku z dużej wysokości.

Paweł M. został zatrzymany przez policjantów w sobotę. Mężczyzny nie można było przesłuchać, bo miał w swoim organizmie blisko 4 promile alkoholu. Dopiero kiedy wytrzeźwiał został przesłuchany. Paweł M. powiedział, że Aida go zdenerwowała dlatego wyrzucił ją przez balkon, a później poszedł spać.

Za zabicie swojej suczki Paweł M. usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego