Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 26 września 2020 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Kierujący oplem astrą zjechał na prawe pobocze uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował. Policjanci na miejscu zatrzymali trzy osoby, które jechały tym samochodem - ustalają kto kierował pojazdem w czasie dachowania.

Wczoraj około godziny 16:30 oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stożne. Na miejsce pojechał patrol z Rewiru Dzielnicowych w Kalinowie. Kiedy policjanci dojechali na miejsce zobaczyli leżący na dachu samochód marki Opel astra, ale w pojeździe nie było żadnych osób.

Do funkcjonariuszy wykonujących na miejscu czynności zgłosili się świadkowie i powiedzieli, że pomagali pasażerom tego samochodu wydostać się z wraku. Dodali, że nie byli bezpośrednio świadkami tego zdarzenia i nie widzieli kto kierował pojazdem. Wskazali dwóch mężczyzn stojących niedaleko jako uczestników tego zdarzenia byli to Zbigniew K. i Jerzy F. obaj byli pod wyraźnym wpływem alkoholu i nie chcieli rozmawiać z policjantami na temat tego co się stało. Z relacji świadków wynikało, że w pojeździe była też kobieta, która zaraz po tym jak pomogli jej wyjść z samochodu uciekła. W trakcie dalszych działań na miejsce zdarzenia wróciła Magda P. która powiedział policjantom, że jechała rozbitym samochodem. Skarżyła się na ból w klatce piersiowej. 29-latka i jeden z mężczyzn zostali przewiezieni do szpitala w celu opatrzenia.

Zbigniew K. został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Ełku. Następnie ze szpitala zostali zwolnieni Magda P. Jerzy F. którzy również trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj osoby te zostaną przesłuchane. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają kto kierował pojazdem w czasie dachowania.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego