Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 26 lutego 2021 roku, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Szkoły Celne w Ełku
46-letni mieszkaniec Ełku zabrał pozostawioną przez nieuwagę torbę z rzeczami osobistymi i telefonem komórkowym - za zwrot żądał 300 zł i butelki wódki.

W sobotę wieczorem do ełckiej komendy zgłosił się mieszkaniec Ełku informując, że kiedy wraz z żoną i malutkim dzieckiem uczestniczył w uroczystościach ślubnych w jednym z ełckich kościołów, nieznana mu osoba wzięła pozostawioną przez nieuwagę podręczną torbę wraz telefonem komórkowym i innymi rzeczami osobistymi m. in. ubrankami dziecka. Łączna wartość strat została oszacowana na 1.500 zł.

Sprawca po zabraniu torby posługując się skradzionym telefonem skontaktował się z członkiem rodziny pokrzywdzonych i w zamian za zwrot skradzionych rzeczy zażądał pieniędzy w kwocie 300 zł i butelki wódki.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i pokrzywdzonego zatrzymano 46-letniego mieszkańca Ełku, który przyszedł w umówione miejsce aby odebrać swój "okup". Policjanci odzyskali wszystkie skradzione rzeczy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego