Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 26 lutego 2021 roku, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Szkoły Celne w Ełku
IV Salon Kobiet
sobota 5 października od godz. 15

Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku
przy ul. Kajki 4
wstęp wolny

Starostwo Powiatowe w Ełku po raz czwarty organizuje święto pań. Wszystko, co jest w programie imprezy, przygotowywane jest z myślą o kobietach i specjalnie dla nich, a będzie się sporo działo.

Nie zabraknie spotkań ze znanymi kobietami. Na początek ciepła rozmowa z Anną Dymną, założycielką i prezesem Fundacji "Mimo Wszystko", nagrana w krakowskim teatrze. Wcześniejsze zobowiązania nie pozwoliły aktorce osobiście pojawić się w Ełku, ale mimo to chciała opowiedzieć uczestniczkom Salonu o swojej pasji, jaką jest praca na rzecz innych osób i jak wspaniale można się przez taką działalność realizować.

Ważne dla kobiet sprawy podczas panelu dyskusyjnego poruszą m.in. Natasza Urbańska i Agnieszka Komornicka oraz przedstawicielki Fundacji Rak’n’Roll.

Po panelu dyskusyjnym zaplanowano także coś dla ciała. Od godz. 17 na 1. piętrze Zespołu Szkół nr 6 będzie można skorzystać z porad makijażystek, fryzjerek, brafiterek, zaopatrzyć się w oryginalne kosmetyki, torebki czy biżuterię.

Nie zabraknie także stoisk zdrowotnych. W trakcie Salonu będzie można skorzystać z porad położnej, zmierzyć ciśnienie i poziom glukozy we krwi.

Na Salon Kobiet można przyjść z dziećmi. Będzie przygotowany specjalny kącik z zabawkami, gdzie najmłodsi z pomalowanymi buziami będą szaleć na zjeżdżalni czy w basenie z kulkami.

Przygotowano również niespodzianki dla uczestniczek. Tym bardziej warto zasiąść w Salonie choć na chwilę.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego