Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 26 lutego 2021 roku, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Szkoły Celne w Ełku
Prezydent Miasta Ełku oraz Fundacja Ronalda McDonalda zapraszają na profilaktyczne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

W dniach 3 - 4 października prowadzone będą badania ultrasonograficzne dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.

Celem badań USG jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. Badania są realizowane według standardów medycznych określonych dla tej grupy wiekowej przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i wykonywane przez doświadczonych lekarzy radiologów.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko. O zakwalifikowaniu dziecka do badania decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisy będą przyjmowane w dniach 24 i 25 września 2013 r.
w godzinach od 15.00 do 20.00 pod numer tel. 518 503 792.


Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji, który zatrzyma się przed Urzędem Miasta Ełku. Ambulans Fundacji to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni - rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.

Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Każde dziecko powinno przyjść z rodzicami na umówioną godzinę. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego