Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 26 lutego 2021 roku, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Szkoły Celne w Ełku
Drużyna chłopców z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Ełku została Mistrzem Województwa WMZ LZS Młodzieży w wielobojach lekkoatletycznych 2013.


Powiększ zdjęcie
Zawody odbyły się na stadionie miejskim w Olecku. ZSM-E z Ełku reprezentowali: Dawid Bugnacki - pchnięcie kulą, Patryk Mitros - skok w dal, Krystian Babul - bieg na 800 m i Damian Matysiewicz - bieg na 100m.

Ełczanie w pierwszej konkurencji wieloboju tj. biegu sztafetowym 4×100 m uplasowali się na 4. miejscu. Chwilę później Damian Matysiewicz zajął 2. miejsce w biegu na 100 m. Kolejną konkurencją było pchnięcie kulą. Bezkonkurencyjny w tej rywalizacji okazał się Dawid Bugnacki, który o ponad metr wyprzedził swoich rywali. Następnie do rywalizacji przystąpili skoczkowie w dal. Patryk Mitros uzyskał trzeci rezultat. Na zakończenie wielobojowej rywalizacji odbył się bieg na dystansie 800m. Uczeń "mechaniaka" Krystian Babul był poza zasięgiem rywali. Od początku biegu wyszedł na prowadzenie i nie oddał go do końca. Drugiego na mecie reprezentanta gospodarzy wyprzedził o ponad 40 m!!!

Po podsumowaniu wszystkich rezultatów uczniowie ełckiego ZSM-E okazali się najlepsi w województwie. Reprezentację szkoły do zawodów przygotowywał Janusz Limberger.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego