Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 27 września 2022 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
Szkoły Celne w Ełku
Od 30 września do 6 grudnia 2013 roku na terenie miasta Ełku prowadzona będzie bezpłatna inwentaryzacja urządzeń gazowych.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Warszawie Zakład w Białymstoku informuje, że od 30 września na terenie miasta Ełku prowadzona będzie inwentaryzacja urządzeń gazowych u odbiorców gazu podłączonych do sieci gazowej.

Akcja związana jest z planowaną w 2014 roku zmianą rodzaju dostarczanego paliwa gazowego z gazu propan - butan - powietrze na gaz ziemny wysokometanowy.

Ze względu na konieczność przygotowania się do sprawnej adaptacji urządzeń gazowych u odbiorców po zmianie paliwa gazowego, należy dokładnie określić typ/model posiadanych urządzeń gazowych.

Specjalistyczna inwentaryzacja urządzeń zostanie przeprowadzona bezpłatnie przez firmę ATREM S.A., a wykonujący ją monterzy będą legitymować się identyfikatorem, który będzie można zweryfikować przy pomocy dokumentu tożsamości.

W przypadku każdorazowego zgłoszenia jakiejkolwiek niepokojącej sytuacji związanej z prowadzoną akcją, należy kontaktować się z Rejonem Dystrybucji Gazu Ełk. Uruchomiony został specjalny numer kontaktowy: (87) 621-25-22.

Dla usprawnienia przeprowadzonej akcji wykonawca prac inwentaryzacyjnych uruchomił infolinię pod numerami: 501-03-35-62 oraz 501-03-35-64.

Zakończenie akcji inwentaryzacyjnej planowane jest 6 grudnia 2013.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego