Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 27 września 2022 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
Szkoły Celne w Ełku
Dzięki grantom edukacyjnym "Nasze pasje" uczniowie ełckich szkół będą mogli uczestniczyć w dodatkowych atrakcyjnych zajęciach.

16 października w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z nauczycielami zwycięskich projektów edukacyjnych "Nasze Pasje". To już XII edycja grantów edukacyjnych, których celem jest rozwijanie pasji i zainteresowań oraz wyrównywanie szans edukacyjnych, kulturalnych i sportowych młodych ełczan. Tym razem wpłynęło 29 wniosków. Do realizacji zakwalifikowano 16 wniosków o łącznej wartości 23 450 zł.

Granty przyznane przez Prezydenta Ełku Tomasza Andrukiewicza wręczyli wczoraj Zastępca Prezydenta Artur Urbański oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ełku Stanisław Zalewski.

W 2013 r. wprowadzono dodatkowe działania o charakterze sportowym w formie zajęć Akademii Siatkówki. Zajęcia te są skierowane do uczniów klas III szkół podstawowych i prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów - instruktorów siatkówki.

Zajęcia odbywać się będą w okresie od października do grudnia 2013 r. Granty w tym semestrze będą realizowane przez 31 nauczycieli w ciągu 553 godzin z prawie 370 uczniami.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego