Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 27 września 2022 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
Szkoły Celne w Ełku
Polskie Stowarzyszenie "Zdrowa Rodzina" i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ełku zapraszają mieszkańców miasta i okolic na kurację odwykową od palenia papierosów.

Kuracja obbędzie się w dniach 4 - 8 listopada o godz. 17:30 w kamienicy przy ul. Małeckich 3 (piętro IV, pokój 36). Wstęp wolny.

Jest to stara, klasyczna kuracja, która przynosi na całym świecie, od ponad 40 lat, dobre wyniki w postaci ludzi całkowicie wolnych od nałogu palenia papierosów. W Ełku, w latach dziewięćdziesiątych, odbyły się już dwie tego typu kuracje z dobrym skutkiem.

Z nałogiem palenia papierosów będziemy walczyć na trzech płaszczyznach: fizycznej, psychicznej i duchowej. Prawdopodobnie ponad 50 % osób nie sięgnie już nigdy po papierosa. To wszystko dzięki m.in. sugestywnej rozmowie, doświadczeniom uzależnionych, pomocy dydaktycznej czy filmom.

Wszyscy, którzy jeszcze przed końcem starego roku pragną rzucić palenie papierosów, poprawić stan zdrowia i wydłużyć swoje życie, mogą skorzystać z kuracji odwykowej.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc w godz. od 18:00 do 20:00 pod numer telefonu (87) 563 06 32.

Honorowy patronat nad kuracją antynikotynową objął Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego