Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 4 października 2023 roku, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Szkoły Celne w Ełku
Policjanci rozpoczęli przygotowania do akcji "Znicz 2013".

Ełccy policjanci będą czuwali, abyśmy bezpiecznie dotarli na groby najbliższych. Największe natężenie ruchu spodziewane jest na ulicach: Kilińskiego, Targowej i Wojska Polskiego.

W rejonie Cmentarza Komunalnego zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu od godziny 17:00 w czwartek 31 października, do piątku 1 listopada przez cały dzień. W tym czasie ulica Targowa będzie drogą dwukierunkową. Ponadto wyjazdy z parkingów w okolicy giełdy oznaczone będą nakazem jazdy w prawą stronę w kierunku centrum miasta. Wyjeżdżając natomiast z parkingu przy sklepie Kaufland, będziemy kierowani w prawą stronę w kierunku ulicy Kochanowskiego. Całkowicie zamknięta natomiast zostanie ulica Cmentarna od skrzyżowania z ulicą Targową do przejazdu kolejowego.

W rejonie nowego cmentarza na ulicy Towarowej, na odcinku od ulicy Krzemowej do ulicy Okrężnej, obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się pojazdów na jezdni.

Posterunki stałe i doraźne złożone z funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej będą na bieżąco upłynniać ruch w miejscach występowania utrudnień drogowych. Dlatego ważne jest, aby kierowcy stosowali się do znaków drogowych oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.

Policjanci apelują do mieszkańców i gości naszego miasta, aby kierując się na cmentarz, rozważyli spacer bądź też środki transportu komunikacji miejskiej. Tym, którzy zdecydują się podróżować samochodem przypominamy, aby nie pozostawiać w autach wartościowych przedmiotów, mogących sprowokować i zachęcić złodziei.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego