Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 16 lipca 2018 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Dobry start ełckich zawodników z Makrewicz Team Fight Club oraz z klubu Maximus na Mazovia Cup International.

Siódma edycja tego międzystylowego turnieju sztuk walki odbyła się 7 grudnia w Tarczynie pod Warszawą. W tym roku w zawodach wzięło udział ponad czterystu zawodników z klubów z całej Polski, a także goście z Czech, Austrii i Słowacji.

Dobrze wypadli zawodnicy z Makrewicz Team Fight Club. Jakub Smoku Smokowski zdobył złoto w formule Light Contakt w kat. do 84 kg, i brąz w formule Semi Contact. Srebro w formule Light Contact do 60 kg juniorek wywalczyła Karolina Garlicka.

Zawodnicy Maximusa startowali głównie w formule UFR Ring. Złoty medal w kategorii seniorów do 60 kg zdobyła Angelika Suchocka. Z brązowym medalem wrócił Karol Pankratiew.