Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 21 lutego 2019 roku, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Prezydent Ełku przyznał nagrody i wyróżnienia w tegorocznym "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".


fot. UM Ełk
Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom VI edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Na konkurs wpłynęło 10 prac: 1 praca licencjacka, 5 prac magisterskich oraz 4 prace inżynierskie. Tematyka była przeróżna, ale zawsze dotyczyła spraw związanych z miastem Ełk. Prace dotyczyły różnych dziedzin: architektury, fizjoterapii, ekonomii, elektroenergetyki, gospodarki przestrzennej, budownictwa oraz geodezji i kartografii.

Prace oceniała Kapituła powołana w tym celu przez prezydenta Ełku, w składzie: dr hab. inż. Kazimierz Zwirowicz, dr Magdalena Katarzyna Gąsowska, ks. dr Tomasz Kopiczko, dr inż. Elżbieta Brandt, Artur Urbański, dr Marcin Radziłowicz i mgr inż. Marta Herbszt. Kapituła przyznała 2 nagrody i 3 wyróżnienia. Łączna pula nagród w tym roku wyniosła 15 401 zł.

Laureaci konkursu:

» w dziedzinie prac magisterskich:

NAGRODA - Paulina Paszkowska z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, za pracę: "Projekt koncepcyjny dworca kolejowego w Ełku w zakresie rozwoju infrastruktury kolejowej".

WYRÓŻNIENIE - Bartosz Sowulewski z Politechniki Białostockiej, za pracę: "Ośrodek Sportów Wodnych w Ełku".

WYRÓŻNIENIE - Justyna Jacewicz z Uniwersytetu Gdańskiego, za pracę: "Rola polityki spójności w podnoszeniu konkurencyjności regionu na przykładzie Techno-Parku w Ełku".

» w dziedzinie prac inżynierskich:

NAGRODA - Paulina Mońko z Politechniki Białostockiej, za pracę: "Ocena stopnia realizacji Programu Rewitalizacji Ełku".

WYRÓŻNIENIE - Korneliusz Bania z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, za pracę: "Projekt wiaduktu drogowego w ciągu drogi DK 16/65 nad torami PKP".

iS
Copyright © 2005-2019 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego