Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Pierwsza ofiara mrozu na terenie powiatu ełckiego

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-01-19
W sobotę Komenda Powiatowa Policji w Ełku odnotowała pierwszą ofiarę tegorocznej zimy. Na terenie gminy Kalinowo znaleziono ciało mężczyzny, który zmarł z wyziębienia.

W sobotę oficer dyżurny ełckiej policji został powiadomiony o tym, że na terenie gminy Kalinowo znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowa. Policjanci ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej pił alkohol ze znajomymi. Wieczorem postanowił pieszo wrócić do domu. Do miejsca zamieszkania jednak nie dotarł. Rano znajomi rozpoczęli poszukiwania. Znaleźli ciało mężczyzny w odległości około 500 metrów od wsi, w której mieszkał. Wszystko wskazuje na to, że 63-latek zmarł z wyziębienia organizmu.

W związku z panującymi niskimi temperaturami policjanci apelują, abyśmy dbali o to, aby nikt więcej nie zamarzł tej zimy. Szczególną uwagę zwracajmy na osoby będące pod wpływem alkoholu, gdyż są one szczególnie narażone na wyziębienie organizmu. Nie przechodźmy obojętnie obok osób leżących na chodniku czy ławkach. W takich sytuacjach należy powiadomić policję lub pogotowie. Czasami wystarczy jeden telefon, żeby uratować komuś życie. Wszystkie zgłoszenia można kierować pod numery alarmowe 112, 997 lub 999.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego