Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Więcej policjantów na ulicach Ełku

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-01-20
Dodatkowe patrole policyjne w Ełku pełnić będą funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku ulice Ełku patrolować będą dodatkowi policjanci z Olsztyna. Inicjatywa realizowana jest w ramach współpracy: Miasta Ełku z Komendą Powiatową Policji w Ełku, Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie oraz Powiatem Ełckim.

Policjanci kierowani są do pracy w potenjcalnie najbardziej niebezpiecznych rejonach miasta. Miejsca te zostały określone wspólnie przez ełcką policję, straż miejską oraz urząd miasta.

Funkcjonarusze z Olsztyna pracują pod dowództwem komendy w Ełku. Pierwsza grupa przyjedzie do Ełku już w styczniu, 8 dodatkowych policjantów patrolować będzie ełckie ulice w dniach: 22 - 26 stycznia.

W ubiegłym roku w Ełku pracowało łącznie 80 dodatkowych policjantów z Olsztyna. W ramach porozumienia Miasto Ełk finansuje ich wyżywienie. W 2013 r. z budżetu miasta wydano na ten cel 16 320 zł. W tym roku wydatki będą na podobnym poziomie (uzależnione są od decyzji Komendanta Wojewódzkiego Policji w sprawie ilości policjantów delegowanych do pracy w Ełku w poszczególnych miesiącach).


iS (UM Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego