Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Ferie z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Ełku

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-01-27
Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Ełku serdecznie zaprasza młodzież w wieku od 15 do 25 r.ż. do udziału w zajęciach warsztatowych organizowanych podczas ferii zimowych.


Harmonogram zajęć:
29 - 31 stycznia
, godz. 10:00 - 13:00
"Czym jest KP, czyli podstawy rachunkowości" - zajęcia warsztatowe obejmujące tematykę wypełniania podstawowych dokumentów rachunkowych, rozliczania podstawowego PIT-37 oraz zapoznanie z kosztami utrzymania pracownika, czyli budowa i wyliczanie listy płac. Zapisy trwają do 28.01.2014. Liczba miejsc ograniczona!

6 luty, od godz. 13:30
zajęcia z podstaw przedsiębiorczości oraz turniej gry w monopol (z nagrodami). Zapisy trwają do 31.01.2014. Liczba miejsc ograniczona!

od 3 lutego
cykl zajęć z zakresu "Vademecum poszukującego pracy" przygotowujące młodzież do wejścia na rynek pracy, obejmujące następujące tematy: tworzenie dokumentów aplikacyjnych, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, metody poszukiwania pracy, przedsiębiorczość i inne. W ramach zajęć organizator pokrywa zwrot kosztów dojazdu, zapewnia słodki poczęstunek oraz materiały edukacyjne w postaci skoroszytów, teczek, nośników danych (pendrive) oraz broszur informacyjnych. Terminy zajęć do ustalenia po zebraniu się odpowiedniej ilości osób zainteresowanych. Zajęcia realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS. Zainteresowanych zapraszam do 31.01.2014.

Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować osobiście do naszego biura:
Punkt Pośrednictwa Pracy OHP
ul. Mickiewicza 15, pok. nr 9
godz. 7:45 - 15:45

Barbara Wysocka
pośrednik pracy PPP OHP w Ełku

Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego