Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Podpalał z nudów

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-02-13
Dzisiaj ełccy policjanci zatrzymali 19-latka, który na początku lutego podpalił drzwi do trzech przypadkowych mieszkań na terenie Ełku. Z jego wyjaśnień wynika, że zrobił to z nudów.

Na początku lutego ełccy policjanci przyjęli trzy zgłoszenia dotyczące podpalenia drzwi wejściowych do mieszkań w blokach przy ulicach Wawelskiej i Mickiewicza. Do wszystkich zdarzeń doszło w nocy. W pierwszym przypadku ogień sam się ugasił. W drugim przypadku palące się drzwi zauważyli patrolujący okolice policjanci, którzy ugasili ogień za pomocą gaśnicy samochodowej. W trzecim przypadku ogień zaczął się niebezpiecznie rozprzestrzeniać, jednak mimo później pory został zauważony przez mieszkańców, którzy wezwali straż pożarną. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń, jednak doszło do zniszczenia mienia. Łączne straty oszacowano na 3700 złotych.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili sprawcę. Został on zatrzymany dzisiaj rano i już usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 19-letniemu podpalaczowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z jego wyjaśnień wynika, że zrobił to będąc pod wpływem alkoholu. Dodał, że w tym czasie nie miał innych ciekawszych zajęć.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego