Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Był głodny - napadł na dostawcę posiłków

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-02-18
Ełccy policjanci zatrzymali 24-latka, który napadł na pracownika restauracji dowożącego żywność. Napastnik swoje zachowanie tłumaczył tym, że był głodny, a nie stać go było na jedzenie.

W minioną niedzielę do ełckich policjantów zgłosił się pracownik jednej z ełckich restauracji, który odpowiedzialny jest za dostarczanie zamówionego jedzenia do klientów. Z jego relacji wynikało, że około godziny 12 otrzymał zamówienie na trzy zestawy z jedzeniem, które klient miał odebrać przy ulicy Słowackiego. Gdy dojechał na miejsce, podszedł do niego mężczyzna, który używając przemocy, wyrwał mu torbę z jedzeniem i uciekł.

Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili, kto był sprawcą. 24-letni ełczanin został zatrzymany w ciągu kilku godzin od zdarzenia. Funkcjonariusze znaleźli przy nim skradzioną torbę, lecz już bez jedzenia. Mężczyzna woje zachowanie tłumaczył tym, że był głodny i nie stać go było, aby samemu coś sobie kupić. Teraz odpowie za rozbój. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Będzie też musiał zwrócić 243 zł za skradzioną żywność.
iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego