Ełk
Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

Pobili i okradli

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-03-09
Grożąc nożem zmusili 41-letniego mieszkańca Ełku do pobrania pieniędzy z bankomatu. Ponadto wykorzystując skradzione mężczyźnie klucze, weszli do jego mieszkania i wynieśli stamtąd wartościowe przedmioty.

Pokrzywdzony mężczyzna zgłosił się do ełckich policjantów informując, że został pobity i okradziony przez 4 osoby, z którymi wcześniej pił alkohol. Byli to dwaj mężczyźni w wieku 30 lat i dwie kobiety w wieku 27 i 20 lat. Pokrzywdzony zeznał, że osoby te zaatakowały go, biły rękami po głowie, a następnie zabrały srebrny łańcuszek, 80 złotych, kartę bankomatową i klucze do mieszkania. Sprawcy grożąc nożem zmusili mężczyznę do pobrania z bankomatu 300 złotych, a następnie udali się do jego mieszkania - wynieśli z niego dekoder telewizji cyfrowej, elektroniczne organy, telefon komórkowy i lornetkę.

Podejrzani o dokonanie tych przestępstw trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego