Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

Udany strat zawodników MKS Żak Ełk

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-03-18
Udany strat zawodników klubu MKS Żak Ełk w Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego.

Zawody odbyły się 15.03.2014 r. w Białymstoku. Rywalizowało ponad 420 zawodników z ponad 40 klubów. Wśród nich również goście z zagranicy, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Rozgrywki przeprowadzone były w 3 kategoriach wiekowych; poniżej lat 11, 13 i 15.

Zawodnikom ełckiego Żaka udało się wywalczyć w sumie 5 medali - 2 srebrne i 3 brązowe. Maja Gutowska startująca w kategorii 36 kg dziewcząt poniżej lat 11 zdobyła srebro. Ze srebrnym krążkiem wrócił z mistrzostw Rafał Zawistowski w kategorii 66 kg chłopców poniżej lat 15. Brąz wywalczyli: Bartosz Rudziewicz (kat. 33 kg), Tymon Gutowski (kat. 46 kg) oraz Urszula Szymanowska (kat. 36 kg).