Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Internet bez granic 45+ ... szkolenie komputerowe w bibliotece

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-04-09
Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zofii Nasierowskiej w Ełku

zaprasza do wzięcia udziału w projekcie
INTERNET BEZ GRANIC 45+

Województwo warmińsko-mazurskie wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców po 45. roku życia, współorganizuje w ramach programu "Internet bez granic" cykl szkoleń z szeroko rozumianej obsługi komputera.

Program ma na celu zwiększenie poziomu motywacji i umiejętności posługiwania się narzędziami nowoczesnych technologii teleinformatycznych, budowanie popytu na usługi dostępu do Internetu na obszarze oddziaływania projektu oraz zmotywowanie mieszkańców do pozyskania umiejętności posługiwania się komputerem i korzystania z usług świadczonych za pośrednictwem Internetu osób, będących na emeryturze jak i będących w wieku produkcyjnym. Uprawnieni do uczestniczenia w szkoleniach to osoby w wieku 45+ o niskim poziomie kompetencji korzystania z komputera i Internetu zamieszkujące woj.warmińsko-mazurskie, mające wykształcenie niższe niż wyższe.

Program "Internet bez granic" ma na celu likwidację wykluczenia cyfrowego oraz aktywizację zawodową mieszkańców warmińsko-mazurskiego.Podczas zajęć będzie można od podstaw nauczyć się obsługi komputera w środowisku Windows, praktycznego wykorzystania dostępnych aplikacji i zasobów Internetu. Pełen cykl szkoleniowy to 6 spotkań każde po 4 godziny lekcyjne.

Konferencja prasowa oraz spotkanie organizacyjne odbędą się we wtorek 15 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im Zofii Nasierowskiej w Ełku, ul. Armii Krajowej 17 B.

Zapisów można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 87 610-37-39 wew. 28 lub osobiście w czytelni Wirtualnej na II piętrze.
iS (MBP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego