Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

SIGNORA Ełk: Akademia Relaksu Aktywnego

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-04-25
Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet SIGNORA z przyjemnością informuje, iż rozpoczęła się realizacja zadania publicznego dofinansowanego ze środków Samorządu Miasta Ełku dla potrzeb kultury fizycznej i sportu pt.: „AKADEMIA RELAKSU AKTYWNEGO”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach plenerowych w poniedziałki i soboty od 5 maja do 30 czerwca 2014 r. oraz od 1 września do 30 pażdziernika br. :

- zajęcia z elementami ćwiczeń JOGI, PILATES i STRETCHINGU - odbywać się będą w plenerze Stadionu Miejskiego MOSiR w Ełku ul. M.J. Piłsudskiego w każdy poniedziałek w godzinach od 17:30 do 18:30. Zajęcia poprowadzi instruktor Iwona Bielecka z IWONA FIT Studio Stepu i Aerobiku,

- treningi Nordic Walking - odbywają się w soboty w godzinach 8:30 - 10:00 od ul. Kolonia 19 (LEWIATAN) w kierunku miejscowosci Miluki i z powrotem. Zajęcia prowadzi przewodnik - Emilia Soliwoda.


Ponadto w ramach zadania zorganizowane będą:

» w miesiącu wrześniu - trzydniowy wyjazd warsztatowy do EKO-Muzeum Jeziorowskie koło Kruklanek obejmujący m.in. obie ww formy aktywnosci fizycznej oraz warsztay kulinarne i rękodzieła zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Puszcza Borecka”.

» w miesiacu grudniu - z okazji Dnia Wolontariusza rozgrywka bowlingowa o puchar Prezydenta Miasta Ełku w kręgieli Bowling Club Rydzewski.

Wszystkie szczegóły realizowanego zadania odnaleźć można na stronie stowarzyszenia http://signora.edupage.org. w zakładce KALENDARZ lub telefonicznie u koordynatora projektu pani Ireny Wrochniak tel. 500 660 846.

Krystyna Kratyńska
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego