Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Majówka na szóstkę z plusem

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-05-05
VI Ełcka Majówka Pozarządowa

11 maja w niedzielę w Parku Solidarności od godziny 12.00, aby tradycji stało się zadość, już po raz szósty będziemy mogli bawić się podczas Ełckiej Majówki Pozarządowej, która w tym roku zostanie zorganizowana przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach działań realizowanych przez Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Ełku oraz Urząd Miasta Ełku i przy wsparciu ełckich NGOsów.

Podobnie jak i w poprzednich latach Majówka będzie obfitowała w liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kiermasze, Targi Ekonomii Społecznej, konkursy, koncerty, forum „Decydujmy Razem” to tylko nieliczne z przygotowanych na VI Ełcką Majówkę Pozarządową niespodzianek. Będzie można wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach, na przykład samodzielnego robienia biżuterii, ubijania masła czy też robienia zwierzaków z balonów. Pojawią się stoiska, przy których dzieci będą mogły pomalować twarze w fantazyjne wzory. Nie zabraknie degustacji regionalnych smakołyków takich jak kartacze i sękacz oraz dobrej muzyki i konkursów; gra uliczna, konkursy sprawnościowe dla dzieci, koncert ełckiego zespołu 3/4, pokaz Tai-Chi z trenerem Anną Wolską oraz pokaz mody ekologicznej, wystawy i zabawy dla najmłodszych, a także możliwość przejażdżki motorem to tylko część z rozrywek przewidzianych na szóste już święto organizacji pozarządowych powiatu ełckiego.

W godzinach 19.00-22.00, jako wisienka na torcie, odbędzie się potańcówka pod gwiazdami, na której zagrają The Real Gone Tones grający starego dobrego rock&rolla, swinga, bluesa, boogie, rockabilly, country i inne energetyzujące i porywające do tańca rytmy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Małgorzata Zając
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego