Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Wjechał w budynek mieszkalny i uciekł z miejsca zdarzenia

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-05-18
Pijany kierowca wjechał w budynek mieszkalny i odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w miejscowości Mikołajki w gminie Kalinowo.

Oficer dyżurny został poinformowany o tym, że w nocy w miejscowości Mikołajki samochód osobowy uderzył w budynek wielorodzinny, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili auto, które brało udział w zdarzeniu oraz jego kierowcę.

Mężczyzna po kilku godzinach został zatrzymany przez ełckich policjantów. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Podczas zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało 0,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna jadąc samochodem osobowym marki bmw z dwiema innymi osobami, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku wielorodzinnego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyzna w momencie zdarzenia był nietrzeźwy i prowadził pojazd wbrew orzeczonemu sądowemu zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego