Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Prezydent z absolutorium

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-05-27
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Ełku pozytywnie zaopiniowano gospodarkę finansową Ełku oraz podjęto uchwałę o przyznaniu absolutorium Prezydentowi Miasta Tomaszowi Andrukiewiczowi.

Komisja Rewizyjna Rady Miasta Ełku oraz Regionalna Izba Obrachunkowa nie stwierdziły nieprawidłowości i wyraziły pozytywną opinię na temat sprawozdania finansowego miasta Ełku oraz sprawozdania z wykonania budżetu miasta Ełku za 2013 rok wraz z informacją o stanie mienia, uznając gospodarkę finansową Ełku jako dobrą i prawidłową.

Po pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej Radni Rady Miasta Ełku udzielili Prezydentowi Tomaszowi Andrukiewiczowi kolejnego już absolutorium głosując jednogłośnie.

Przewodniczący Rady Stefan Węgłowski złożył Prezydentowi Tomaszowi Andrukiewiczowi gratulacje oraz podziękowania za całoroczną pracę za rzecz rozwoju miasta. Prezydent podziękował radnym za pozytywną opinię, podkreślając, że jest to wspólne absolutorium, ponieważ wszyscy razem dokładali starań przy prawidłowym realizowaniu budżetu i podejmowaniu działań na rzecz miasta i jego mieszkańców.
iS (UM Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego