Ełk
Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Ulica Kościuszki nieprzejezdna

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-06-20
Od dziś do 12 lipca ulica Kościuszki w Ełku będzie nieprzejezdna.

W związku z budową obiektu handlowego "Brama Mazur" rozpoczęła się przebudowa ulic: Dąbrowskiego, Kościuszki i Armii Krajowej wraz z infrastrukturą. Zakres prac obejmie m.in.: wykonanie robót drogowych (krawężniki, jezdnie, chodniki, zjazdy, zatoki autobusowe); przebudowę kanalizacji deszczowej, gazociągu i ciepłociągu; wykonanie robót elektrycznych (przebudowa oświetlenia i istniejących urządzeń energetycznych); przebudowę istniejącej infrastruktury telekomunikacyjnej; wycinkę drzew kolidujących z inwestycją.

Prace prowadzone będą do końca września i wymagają wprowadzenia tymczasowych zmian w organizacji ruchu drogowego. By ograniczyć utrudnienia, prace podzielone są na etapy.

I etap obejmuje przebudowę ul. Kościuszki od wjazdu do szpitala wojskowego do ul. Dąbrowskiego 10. Ten fragment ul. Kościuszki będzie całkowicie wyłączony z ruchu (zapewniony zostanie dojazd mieszkańcom ul. Szkolnej oraz dojazd do szpitala wojskowego). Objazd odbywać się będzie ulicami: Armii Krajowej i Orzeszkowej. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie od 20 czerwca do 12 lipca.
iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego