Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Włamywacz zatrzymany

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-07-09
Zarzut kradzieży z włamaniem do lombardu oraz domu jednorodzinnego usłyszał 44-letni mieszkaniec Ełku. Jego łupem padły przedmioty o łącznej wartości ponad 35 tys. zł.


fot. KPP Ełk
W czerwcu policjanci ełckiej komendy zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do lombardu w centrum miasta. Ełccy kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że czynu tego dokonał 44-letni mieszkaniec Ełku. Z ustaleń policjantów wynika, iż mężczyzna wszedł do budynku, w którym znajdują się siedziby kilku firm, ukrył się i poczekał do zamknięcia wejścia głównego, a następnie wybił szybę w drzwiach lombardu i wszedł do środka - wyniósł stamtąd ponad 30 telefonów komórkowych różnych marek, aparaty fotograficzne, tablety i inny sprzęt elektroniczny. Mężczyzna spędził w budynku całą noc, dopiero rano po otwarciu wejścia głównego wyszedł z budynku przez nikogo niezauważony.

Ponadto policjanci ustalili, że to nie jedyne włamanie jakiego dopuścił się 44-latek. Także w czerwcu bieżącego roku mężczyzna włamał się do domku jednorodzinnego skąd ukradł 3 laptopy, notebook, tablet, pieniądze i inne wartościowe przedmioty.

Policjanci odzyskali większość skradzionych przedmiotów. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów, grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego