Ełk
Sobota, 30 września 2023 roku, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
Szkoły Celne w Ełku

Zginął w skradzionym aucie

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-07-15
24-latek, który zginął w wypadku w Stradunach koło Ełku jechał skradzionym autem. Mężczyzna przed wypadkiem napadł na taksówkarza.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w miniony piątek. Tuż przed godziną 22 oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał informację, że w miejscowości Malinówka doszło do rozboju. Na miejsce natychmiast została skierowana załoga patrolowo-interwencyjna i dochodzeniowcy. Po kilku minutach wpłynęło kolejne zgłoszenie, z którego wynikało, że w odległości kilku kilometrów od miejsca pierwszego zdarzenia doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego zamówił kurs taksówką z Ełku do Malinówki. Po dojeździe na miejsce zaatakował taksówkarza – najpierw uderzył go w głowę szklaną butelką, a później zabrał kluczyki od samochodu. Skradzioną dacią zaczął uciekać w kierunku Stradun. Po przejechaniu kilku kilometrów stracił panowanie na pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji szkoły w Stradunach. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł na miejscu wypadku.

Śledztwo w sprawie rozboju i wypadku drogowego prowadzi ełcka prokuratura.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego