Ełk
Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Policjanci uratowali 13-latkę

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-07-21
Ełccy policjanci patrolujący ulice miasta pomogli 13-letniej dziewczynie, która półprzytomna siedziała na przystanku autobusowym. Dzięki ich reakcji została szybko przewieziona do szpitala.

Policjanci z załogi patrolowo-interwencyjnej zwrócili uwagę na dziewczynę, która siedziała na przystanku autobusowym. Najpierw widzieli ją z grupą znajomych. Gdy funkcjonariusze przejeżdżali w tym samym miejscu po około dwóch godzinach, zauważyli, że ta sama nastolatka dalej siedzi, ale była już sama.

Dziewczyna siedziała oparta o plecak, z podkurczonymi nogami. Policjanci podjechali do niej, żeby sprawdzić, czy nic się nie stało. 13-latka była półprzytomna. Nie potrafiła określić, jak długo była już na przystanku. Twierdziła, że pół godziny temu wróciła z plaży.

Dziewczyna prosiła, żeby odwieźć ją do rodziców - nie chciała sama jechać do lekarza. Policjanci zawieźli 13-latkę do domu. Na prośbę matki natychmiast pojechali z nią do szpitala. Okazało się, że dziewczyna miała objawy udaru słonecznego.

Gdyby nie spostrzegawczość funkcjonariuszy historia ta mogłaby mieć tragiczne zakończenie - napisała mama dziewczyny dziękując policjantom za interwencję.
iS (KWP - dk/af)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego